«Пор’ядна львівська пані» Люба Клименко

«Пор’ядна львівська пані» Люба Клименко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
468 переглядів
468 переглядів

Про книгу «Пор’ядна львівська пані» Любы Клименко

Книга «Пор’ядна львівська пані» – іронічний еротичний роман про справжню сутність жіночої душі і тіла, яку жінки часто приховують або маскують під щось непомітне і побутове. Це – найбільш відомий твір української письменниці Люби Клименко, завдяки якому вона здобула шалену популярність, а жанр еротичного роману став гідним доповненням якісної літератури. Але не лише на сексі зав’язана сюжетна лінія книги – еротичні сцени тут більше слугують підкреслюванням основної думки твору.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з Пенелопою – тридцятирічною жінкою, з головою зануреною в побут. Вона має стабільну роботу, прекрасну родину – чоловіка та двох дітей, проте не відчуває себе щасливою через брак емоційного піднесення та сексуального життя.

Окрім цього, жінка відчуває погіршення здоров’я, і на консультації лікар радить завести Пенелопі коханця. «Порядна львівська пані» обурюється через таку аморальну пораду, проте зовсім скоро її життя повністю змінюється завдяки зустрічі з пристрасним науковцем з Києва.

Роман «Пор’ядна львівська пані» рясніє багатьма пікантними сценами, але вони не сприймаються як дещо вульгарне. Люба Клименко змальовує секс як необхідну частину емоційно збагаченого життя, прояв справжнього кохання, можливість відчути себе привабливою жінкою та отримати насолоду від фізіологічних відчуттів. Цікаво спостерігати за головною героїнею книги, за її поступовими змінами внутрішнього світу, ставленням до себе та своїх бажань, розкриттям творчого потенціалу через реалізацію всіх необхідних потреб.

Пропонуємо скачати «Пор’ядна львівська пані» Люби Клименко всім, хто шукає легкий, захоплюючий і дещо кумедний сюжет з емоційним та хвилюючим описом вишуканої еротики. Поряд з цікавою історією ви відчуєте величну атмосферу старого Львова з його запахами кави та свіжої випічки, прогуляєтеся вузькими вуличками та станете свідками неочікуваних любовних сцен, що зіллються з мальовничою красою Західної України. Усі бажаючі мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пор’ядна львівська пані» Любы Клименко