«Порожній пазл» Дмитро Палій

«Порожній пазл» Дмитро Палій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
857 переглядів
857 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Порожній пазл» Дмитра Палія (анотація)

Детективний сюжет роману, розпочатий з нібито випадкового знайомства двох персонажів, зацікавить читача, схильного розплутувати подібні історії. Нагромадження подій і викликів, на які мають відповісти досвідчені детективи навіть ціною свого життя, любов і ненависть, заздрість і рішучість, підступність і розплата, — все сполучене оповіддю від третьої особи, яка пильно спостерігала збоку…

Для широкого кола читачів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Порожній пазл» Дмитра Палія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Порожній пазл» Дмитра Палія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *