«Портрет» Микола Гоголь

«Портрет» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
590 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Портрет» Миколи Гоголя (анотація)

Книга «Портрет» Миколи Гоголя – це повість, яка увійшла до циклу «Петербурзькі повісті». Роботу над нею автор завершив у 1834 році, а надрукували її у 1835 році. Як і в інших творах Гоголя, у цій історії є щось містичне і загадкове. З дивними і незрозумілими подіями письменник стикався і у реальному житті, тому це відчуття таємничості відображалось у творчості.

З головним героєм, художником Чартковим, ви познайомитесь, коли почнете читати онлайн книгу «Портрет» Миколи Гоголя українською мовою. Одного разу молодий чоловік заходить у крамничку і бачить неймовірний портрет. На ньому зображений незнайомець з напрочуд «живим» поглядом.

І хоч грошей у головного героя майже немає, він витрачає останнє на покупку цієї картини. Відчуття, що людина з портрету дивилась саме на нього, у художника не зникає, а вночі йому починають снитись якісь жахіття. Та найдивніше те, що вранці деякі моменти зі сну стають реальністю.

Далі події розвиваються несподіваним і дивовижним чином, кардинально змінюючи життя художника. У нього раптом з’являються заможні замовники, а з ними і гроші. Та чи робить це його щасливішим? Яка доля чекає головного героя, ви дізнаєтесь, коли захочете скачати книгу «Портрет» Миколи Гоголя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і прочитаєте її до кінця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Портрет» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Портрет» Миколи Гоголя українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Портрет» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *