«Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда

«Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
217 переглядів
217 переглядів

Короткий зміст книги «Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда (анотація)

Головний герой, Вакана Ґоджьо, який прагне стати майстром ляльок Хіна, шиє для ексцентричної красуні-однокласниці, Марін Кітаґави, косплей-костюм.

Однак… він має встигнути за два тижні? Вакана переконаний, щойно він подолає цю перешкоду, його чекатиме радісне обличчя Марін! Косплейна діяльність набирає обертів, а історія стає ще захопливішою!

У манзі наявні відверті сцени! 18+


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ця порцелянова лялечка закохалася. Том 2» Шін'ічі Фукуда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *