«Поруч з тобою» Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова

«Поруч з тобою» Дара Корній, Наталка Доляк, Міла Іванцова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2466 переглядів
2466 переглядів

Про книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Наталки Доляк, Міли Іванцової

Книга «Поруч з тобою» представляє собою збірник оповідань трьох українських авторок. Чудові історії про те, якими різними та цікавими бувають людські долі. Як все хитко і не впевнено в нашому житті. Сьогодні ти обливаєшся сльозами і вважаєш, що життя закінчилось, а завтра ти – сама щаслива людина на світі!

Починайте читати онлайн книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Міли Іванцової, Наталки Доляк українською мовою та занурюйтеся у жіночий світ краси і любові, зі всіма його переживаннями, сльозами та радощами.

Перше ж оповідання викличе у вас цікавість та заінтригує. Що станеться з молодою Катериною, дівчиною, котра рано втратила батьків та виховувалась далекою родичкою по материнської лінії? Чому дівчина час від часу відвідує залізничний вокзал? Адже їхати їй нікуди не треба. Та й нема куди їхати сироті. Чому прекрасне старовинне місто Львів так тяготить Катерину? І єдине місце, де вона заспокоюється – це вокзал…

Інші оповідання – такі різні за стилем, жанрами та змістом, також не залишать вас байдужими. Треба зазначити, що авторки достатньо відомі в сучасних літературних кругах.

Радимо скачати книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Міли Іванцової, Наталки Доляк безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). І ваш вечір буде таким затишним!

Скачати безкоштово книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Наталки Доляк, Міли Іванцової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поруч з тобою» Дари Корній, Наталки Доляк, Міли Іванцової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *