«Пошуки долі» Христина Маніль

«Пошуки долі» Христина Маніль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
100 переглядів
100 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пошуки долі» Христини Маніль (анотація)

Сергій – заможний власник туристичної агенції, який мріє про велику родину, але ніяк не може зустріти кохану. Одного разу він вирішує звернутися за допомогою до шлюбної агенції “Пошук долі”. Менеджерка Тетяна, яка має підібрати йому пару, просто ненавидить свою роботу і працює на ній виключно заради грошей. З таким підходом важко сподіватися на гарний результат. До того ж, здається, новий клієнт їй дуже не сподобався.

Вони дивляться на життя абсолютно по-різному. Він бачить щастя в дітях, а вона про них навіть не думає. Але, не дивлячись на особистісну неприязнь, Тані потрібно підібрати йому гарну партію аби не втратити прибуткове місце роботи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пошуки долі» Христини Маніль українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пошуки долі» Христини Маніль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *