«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
897 переглядів
897 переглядів

Про книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса

Світ постійно змінюється, і те, що «працювало» вчора, сьогодні вже виглядає дивним, а може й смішним. Тому завжди виграють ті, хто рухаються в ногу з часом і не бояться змін, підлаштовуються під них. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Посібник із креативного мислення» Меліни Кості, Кріса Гріффітс українською мовою всім керівникам, менеджерам кампаній, підприємцям, власникам бізнесу, працівникам, зайнятим в сфері продаж та надання послуг. 

Що значить – мислити та працювати креативно? Це значить «відкривати» свій розум і плідно боротись із різноманітними викликами, будь-то в професійній чи особистій сфері життя. 

Автори книги «Посібник із креативного мислення» – гендиректор відомої кампанії та професійний письменник навчились цьому тонкому мистецтву і постійно втілюють його у життя, тому впевнені, що будь-яка людина в змозі пристосовуватись до всіляких змін та діяти відповідно. 

Якщо ви прагнете м’яко і без зайвого напруження вирішувати будь-які проблеми, радимо скачати книгу «Посібник із креативного мислення» Меліни Кості, Кріса Гріффітс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Подивіться на світ з іншого кута зору, і ви побачите безліч нових можливостей!

Завантажити безкоштовно книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *