«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

«Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріс Гріффітс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7599 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса (анотація)

Світ постійно змінюється, і те, що «працювало» вчора, сьогодні вже виглядає дивним, а може й смішним. Тому завжди виграють ті, хто рухаються в ногу з часом і не бояться змін, підлаштовуються під них. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Посібник із креативного мислення» Меліни Кості, Кріса Гріффітс українською мовою всім керівникам, менеджерам кампаній, підприємцям, власникам бізнесу, працівникам, зайнятим в сфері продаж та надання послуг. 

Що значить – мислити та працювати креативно? Це значить «відкривати» свій розум і плідно боротись із різноманітними викликами, будь-то в професійній чи особистій сфері життя. 

Автори книги «Посібник із креативного мислення» – гендиректор відомої кампанії та професійний письменник навчились цьому тонкому мистецтву і постійно втілюють його у життя, тому впевнені, що будь-яка людина в змозі пристосовуватись до всіляких змін та діяти відповідно. 

Якщо ви прагнете м’яко і без зайвого напруження вирішувати будь-які проблеми, радимо скачати книгу «Посібник із креативного мислення» Меліни Кості, Кріса Гріффітс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Подивіться на світ з іншого кута зору, і ви побачите безліч нових можливостей!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Посібник із креативного мислення» Мелінa Кості, Кріса Гріффітса

2 відповіді до “Посібник із креативного мислення”

  1. Лілія Лілія сказав:

    Випробувавши вже безліч методів зміни роботи свого бізнесу я звернулась до книги “Посібник із креативного мислення” і це справді крута історія. Я зрозуміла, що просто товклась на одному місці, а світ не стоїть треба рухатись.

  2. Юлія Юлія сказав:

    Клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *