«Потраплянка за контрактом» Альба Фло

«Потраплянка за контрактом» Альба Фло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
618 переглядів
618 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Потраплянка за контрактом» Альби Фло (анотація)

Відправили до іншого світу на завдання? Є привід порадіти, адже в тому світі є потрібна мені магія. Знайшла засудженого до страти раба? Чому б не підібрати. Такі гарні чолов… демони на дорозі не валяються. А, так тут ще й жінки — рідкісний, але вкрай стервозний підвид? Доведеться до основного завдання додати ще кілька важливих пунктів. Додому я не повернуся, поки не наведу тут лад.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Потраплянка за контрактом» Альби Фло українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Потраплянка за контрактом» Альби Фло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *