«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
831 переглядів
831 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські (анотація)

Книга «Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські – епічне завершення вже знайомої широкому колу читачів серії під назвою «Трилогія переможця». За дві попередні книги вже сталося чимало, проте остання буде мати найбільш драматичні та доленосні результати для всіх героїв цієї драми. Головна героїня пройшла через дійсно важкі випробування, що привели її до того моменту, де вона опинилась на початку третьої історії. Якщо ви вже знайомі з двома попередніми книгами, то не вагаючись повертайтесь до улюбленої історії.

Головним викликом попередніх книг були стосунки людей та імперій. Звісно, що мова йде про Кастрель та Аріна, а також про держави, яким служать герої. В другій книзі вони вирішили, що краще принести своє щастя в жертву на благо своєї імперії, але тоді вони ще не знали, чого їм це вартуватиме. З тих пір Кастрель змінилась і якщо не докорінно, то однозначно дуже сильно. Вона зріклася свого батька – могутнього воєначальника та впливової людини в владній ієрархії на користь власних амбіцій і тепер ніщо не тримає її на шляху до свого щастя.

І вищезгадане щастя лежить в її чоловікові мрії – Аріні, який не вельми бажає бачити Кастрель. Рани минулого ще не загоїлись і питання, чи зможуть вони бути разом залишається відкритим. Хлопець, як і дівчина, теж змінюється під тиском втрати друзів, кохання та колишнього статусу. Остання книга зустрічає читачів гаслом: зміни керують життям й провокує останніх до якнайшвидшого прочитання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *