«Поцілунок світанку» Анна Мавченко

«Поцілунок світанку» Анна Мавченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
162 переглядів
162 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поцілунок світанку» Анни Мавченко (анотація)

Забути своє минуле, отямитись опівночі посеред лісу, потрапити до в’язниці як найлютіший ворог імперії та… почати нове життя на околицях могутньої Асенсари з багатотисячною історією існування. Хіба це не другий шанс на, сподіваюсь, щасливе життя?

Втім, надії мої жовтим листям опали на морозний шлях небезпек і тривог…

Хаос – одвічний ворог Єрея – руками вестеронців готує масштабний переворот. Його прихвосні атакують північний кордон Асенсари та бунтують всередині самої імперії, намагаючись похитнути владу імператора, чиє правління доходить кінця. Уперше за останнє тисячоліття престолонаслідування діятиме за іншими правилами…

Два брати, два спадкоємці, два могутніх маги – хто вони один для одного насправді? Закляті вороги, отруєні владою, чи нерозлучні друзі, щиро віддані своєму народу?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поцілунок світанку» Анни Мавченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поцілунок світанку» Анни Мавченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *