«Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річард Талер

«Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річард Талер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2148 переглядів
2148 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річарда Талера (анотація)

Книга «Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річарда Талера буде цікавою тим, хто любить психологію і прагне розуміти причини поведінки інших людей і своєї, щоб мати можливість краще керувати процесом прийняття рішень. Для маркетологів, бізнесменів, управлінців, політиків та інших спеціалістів, які багато взаємодіють з людьми, інформація, викладена у книзі, може стати дуже корисною з професійної точки зору.

Вважається, що зазвичай людина діє у більшості ситуацій раціонально, тобто так, щоб отримати найбільшу для себе вигоду. Але насправді це не зовсім так, бо вибір зазвичай робиться під впливом емоцій, навіть якщо й здається, що ні. Поведінкою людини загалом керують емоції, тому й рішення приймаються теж під їх дією. Річард Талер доводить це на прикладах з життя і на результатах численних досліджень на цю тему.

З книги можна дізнатись про те, яких споживацьких помилок припускаються люди, і не зрідка, а щоденно, які існують способи ефективного заощадження коштів, що сприяє прийняттю ризикованих рішень, як вкладати гроші розумно. І це лише невелика частина інформації, яку викладає автор у простій, зрозумілій і цікавій формі.

Просто Річард Талер вже зрозумів, як можна зробити світ кращим, використовуючи основи поведінкової економіки, і йому захотілось поділитись цим з іншими, адже суттєвого результату досягти можна, якщо об’єднати зусилля багатьох людей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річарда Талера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду» Річарда Талера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *