«Повелителька ліхтарів» Олена Волинська

«Повелителька ліхтарів» Олена Волинська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
335 переглядів
335 переглядів

Про книгу «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської

Книга «Повелителька ліхтарів» попри те, що має містичну назву, наповнена доволі простими речами: життєвими цінностями, відданістю та, звичайно, коханням. Історія розповідає про чоловіка на ім’я Василь, який вертається до рідного краю після того, як відсидів термін у в’язниці. Він бажає налагодити своє життя, повернувшись у родину. Але чи насправді чоловік цього прагне?

Далі автор вводить іншу головну героїню на ім’я Зора, яка приїздить до Федорівки, бажаючи дізнатись подробиці смерті своєї старшої сестри, тіло якої знайшли неподалік від берега річки. Перед цим загибла мала намір розповісти про небезпеку людині, на долоні якої побачила щось дуже страшне. Та чи змогли вони зустрітись?

Долі Зори та Василя зустрічаються: вони стають друзями. Але далі шляхи головних героїв можуть розійтись тому, що дівчина отримує «у спадок» від сестри нареченого рома на ім’я Тамаш.

Якщо вам цікаво, чим завершиться ця історія, тоді починайте читати онлайн книгу «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської українською мовою. Вона буде тримати вас у напрузі, розмотуючи сюжетні лінії ниточка за ниточкою. А найголовніше – ви станете свідком зовсім неочікуваного закінчення.

Скачати книгу «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *