«Повернення до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

«Повернення до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18897 переглядів
18897 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі (анотація)

Книга «Повернення до кафе на краю світу» написана таким відомим письменником, як Джон П. Стрелекі. Твір являє собою продовженням світового бестселера «Кафе на краю світу».

Життя головного героя радикально змінилось, коли він натрапив на маленьку кафешку під назвою «Чому ви тут?». Провівши в цьому закладі всю ніч, на ранок він вийшов з нього, здобувши інший погляд на життя та на його сенс. Але це був не єдиний раз, коли він наштовхнувся на це кафе. Адже 10 років тому він опиняється знову в цьому закладі, де в меню подають три нові запитання. Відповіді на дані питання дає випадкова відвідувачка Джессіка, яка загубила себе та свої орієнтири. Разом з головним героєм вони ведуть філософські роздуми про життя, намагаючись заглибитись у себе.

Якщо ви хочете поринути в атмосферу спокою та цікавих роздумів про сенс життя та його основні правила, тоді починайте читати онлайн книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі українською мовою. Питання, які ставить автор в романі, спонукають замислитись над важливими речами в житті. Читач зможе взяти багато корисного з даних роздумів.

Скачати книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

3 відповіді до “Повернення до кафе на краю світу”

  1. Сергій Сергій сказав:

    Чи можливо отримати книгу в .fb2 .pdf на gmail?

  2. Таня Таня сказав:

    Як читати цю книгу на вашому сайті???

  3. Кароліна Кароліна сказав:

    Довгоочікуване продовження, книга «Повернення до кафе на краю світу» подарувала мені спокійну атмосферу та роздуми, які не можуть покинути мене, навіть через місяць після прочитання. Дякую Knigogo за можливість швидко скачати та читати книгу на будь-якому пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *