«Повернення до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

«Повернення до кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
718 переглядів
718 переглядів

Про книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

Книга «Повернення до кафе на краю світу» написана таким відомим письменником, як Джон П. Стрелекі. Твір являє собою продовженням світового бестселера «Кафе на краю світу».

Життя головного героя радикально змінилось, коли він натрапив на маленьку кафешку під назвою «Чому ви тут?». Провівши в цьому закладі всю ніч, на ранок він вийшов з нього, здобувши інший погляд на життя та на його сенс. Але це був не єдиний раз, коли він наштовхнувся на це кафе. Адже 10 років тому він опиняється знову в цьому закладі, де в меню подають три нові запитання. Відповіді на дані питання дає випадкова відвідувачка Джессіка, яка загубила себе та свої орієнтири. Разом з головним героєм вони ведуть філософські роздуми про життя, намагаючись заглибитись у себе.

Якщо ви хочете поринути в атмосферу спокою та цікавих роздумів про сенс життя та його основні правила, тоді починайте читати онлайн книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі українською мовою. Питання, які ставить автор в романі, спонукають замислитись над важливими речами в житті. Читач зможе взяти багато корисного з даних роздумів.

Скачати книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *