«Повернення Колобка» Володимир Ярий

«Повернення Колобка» Володимир Ярий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого

Книга «Повернення Колобка» – забавна й повчальна казка від видатного дитячого письменника сучасності Володимира Ярого. На пошуки нещасного Колобка, якого з’їла Лисиця, відправляється його пухкенький та допитливий братик. Тепер настала його черга розібратися у цій небезпечній справі – знайти негідника та покарати його.

На своєму шляху до лісу Колобок зустрічає багатьох цікавих персонажів, відомих юному читачеві з інших казок і сучасних мультфільмів. Серед них варто відзначити кумедного Бронтозавра, відчайдушного козака Котигорошка, ведмедика Пуха, Бабу Ягу тощо.

Без них пошуки зниклого Колобка не були б такими інтригуючими: хтось навмисно заплутує головного героя, хтось допомагає підказками, хтось створює для нього нові пастки, намагаючись схопити і з’їсти. Чим закінчаться пригоди відважного Колобка? Може, йому вдасться відкрити зовсім нову правду про долю свого брата, про яку людство досі замовчувало?

Володимир Ярий пише з легким і дотепним гумором, використовує соковиті епітети й метафори, яскраво описуючи оточення, в якому опиняється головний герой. Казка «Повернення Колобка» буде цікава не тільки дошкільникам, а й школярам і навіть дорослим, які ще не втратили віру в казкові образи та хочуть подивитися на відому історію під новим кутом зору.

Персонажі, яких автор ввів у сюжетну канву, розкриваються в найдрібніших деталях. Читаючи книгу, діти дізнаються про особливості образу життя Баби Яги, уподобання Змія та Бронтозавра, хитрощі Сороки-Чорнобоки та Лисиці-Сестриці… Важливо, що на перший план письменник ставить добро й взаємодопомогу – Колобку зустрічаються в основному позитивні персонажі, що прагнуть допомогти в його біді.

Лісове царство, де живуть казкові герої – цілий заплутаний лабіринт зі своїми загадками та небезпеками. Цю книгу можна назвати справжнім дитячим детективом з динамічним сюжетом. Якщо ви бажаєте читати онлайн або скачати «Повернення Колобка» Володимира Ярого безкоштовно та без реєстрації, в нашій електронній бібліотеці ви знайдете казку у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого

Завантажити книгу «Повернення Колобка» у форматі:

Рекомендації

Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко
Пригоди Лапунчика та Хрюндика
Пригоди Лапунчика та Хрю... Людмила Борисовна Волок

Відгуки на книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого