«Повернення Колобка» Володимир Ярий

«Повернення Колобка» Володимир Ярий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2416 переглядів
2416 переглядів

Про книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого

Книга «Повернення Колобка» – забавна й повчальна казка від видатного дитячого письменника сучасності Володимира Ярого. На пошуки нещасного Колобка, якого з’їла Лисиця, відправляється його пухкенький та допитливий братик. Тепер настала його черга розібратися у цій небезпечній справі – знайти негідника та покарати його.

На своєму шляху до лісу Колобок зустрічає багатьох цікавих персонажів, відомих юному читачеві з інших казок і сучасних мультфільмів. Серед них варто відзначити кумедного Бронтозавра, відчайдушного козака Котигорошка, ведмедика Пуха, Бабу Ягу тощо.

Без них пошуки зниклого Колобка не були б такими інтригуючими: хтось навмисно заплутує головного героя, хтось допомагає підказками, хтось створює для нього нові пастки, намагаючись схопити і з’їсти. Чим закінчаться пригоди відважного Колобка? Може, йому вдасться відкрити зовсім нову правду про долю свого брата, про яку людство досі замовчувало?

Володимир Ярий пише з легким і дотепним гумором, використовує соковиті епітети й метафори, яскраво описуючи оточення, в якому опиняється головний герой. Казка «Повернення Колобка» буде цікава не тільки дошкільникам, а й школярам і навіть дорослим, які ще не втратили віру в казкові образи та хочуть подивитися на відому історію під новим кутом зору.

Персонажі, яких автор ввів у сюжетну канву, розкриваються в найдрібніших деталях. Читаючи книгу, діти дізнаються про особливості образу життя Баби Яги, уподобання Змія та Бронтозавра, хитрощі Сороки-Чорнобоки та Лисиці-Сестриці… Важливо, що на перший план письменник ставить добро й взаємодопомогу – Колобку зустрічаються в основному позитивні персонажі, що прагнуть допомогти в його біді.

Лісове царство, де живуть казкові герої – цілий заплутаний лабіринт зі своїми загадками та небезпеками. Цю книгу можна назвати справжнім дитячим детективом з динамічним сюжетом. Якщо ви бажаєте читати онлайн або скачати «Повернення Колобка» Володимира Ярого безкоштовно та без реєстрації, в нашій електронній бібліотеці ви знайдете казку у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернення Колобка» Володимира Ярого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *