«Повернення Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

«Повернення Шерлока Голмса» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
626 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля (анотація)

Якщо вам подобається читати захопливі детективи, то обов’язково зверніть увагу на книгу Артура Конан Дойля «Повернення Шерлока Голмса». Пригоди знаменитого детектива затягують читача у вир подій з головою уже з перших сторінок.

Винахідливий, геніальний, сміливий, галантний та з акторською жилкою Шерлок повертається. Хоча в попередній історії Голмс загинув, та нова збірка оповідань розповість читачу про дивовижний порятунок улюбленого героя та його нові пригоди. В нашій електронній бібліотеці можна читати онлайн книгу «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля українською мовою.

Автор чудово описує свого героя – все в ньому саме так, як годиться: гострий розум, уважність до найдрібніших деталей та ще багато позитивних переваг. Та Шерлок знає, що у своїй справі йому рівних немає, тому часто вихваляється. Шкідливі звички також додають персонажу особливого шарму. Погодьтеся, який би був Шерлок без своєї знаменитої люльки?

Збірник розповідей нічим не поступається попереднім творам автора. В цій книзі читач дізнається про нові детективні справи, а також згадає про вірних та незмінних супутників знаменитого детектива.

У нас на сайті ви можете не лише читати онлайн, а й скачати книгу «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конан Дойля на будь-який електронний пристрій безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернення Шерлока Голмса» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *