«Повернення у притулок» Меделін Ру

«Повернення у притулок» Меделін Ру

  • Назва: Повернення у притулок
  • Письменник: Меделін Ру
  • Рік: 2014
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Жахи і Містика
  • Серія: Притулок
  • ISBN: 978-617-12-1764-5, 978-617-12-1760-7, 978-617-12-1454-5, 978-617-12-1763-8, 978-617-12-1761-4, 978-617-12-1762-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1766 переглядів
1766 переглядів

Про книгу «Повернення у притулок» Меделін Ру

“Повернення у притулок” – друга книга моторошної історії, що складається з трьох частин циклу. Цей твір є продовженням роману “Притулок”, у якому Меделін Ру описала пригоди трьох підлітків у колишній психіатричній клініці.

Головні герої приїхали додому після навчання на канікули, проте їхня місія ще не завершена – їм знову доведеться повернутися на те ж саме місце, що не дає спокою через нічні кошмари. Коли Джордан, Ден та Ебі отримують страшні фотографії з написом “З тобою не покінчено”, вони розуміють, що прийшов час зануритися у таємниці старої будівлі ще глибше.

Повернувшись після літніх канікул до коледжу, підлітки починають нові розслідування. Знову їх переслідує фантом головного злодія та з’являються нові подробиці жахливих експериментів над людьми. Меделін Ру залишається неперевершеною у нагнітанні обстановки – починаючи читати твір, відчуваєш себе у центрі всіх подій разом з Деном та його друзями. Лякаючі фотографії не відпускають свідомість у реальне життя.

Книга “Повернення у притулок” – це суміш містики, трилера та психологічної драми. Напружена атмосфера в деяких місцях досягає критичної відмітки. Головні герої стикнуться з новими проявами Зла та божевілля – сектантами, дивними циркачами й загадковим хлопчиком у смугастому светрі, який, здається, буде переслідувати й читача. Чи вдасться друзям розгадати всі загадки притулку та вирватися в нормальне життя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати твір до кінця.

Роман “Повернення у притулок” читається дуже легко, затягуючи читача у вир подій. Особливо цікавою буде ця історія для підлітків – ровесників головних героїв. Авторка дуже яскраво розкрила характери кожного з них, показавши, на що здатні підлітки під час смертельної небезпеки.

Ця динамічна оповідь своїм художнім задумом нагадує квест – Ден, Джоржан та Ебі постійно знаходять нові фотографії, документи, таємні записки та багато речових доказів, які потім треба скласти в єдину картинку. Завдяки такій побудові інтрига зберігається до останньої сторінки книги та робить ще кілька фінальних витків, запрошуючи читача до третьої частини цієї історії.

Цитати з книги «Повернення у притулок» Меделін Ру

– Я просто … думаю. Мы вроде как "разгадали тайну", или как еще это назвать, но поможет ли нам это на самом деле? Что, если мы вернемся домой и обнаружим, что это был никакой не гипноз, не промывание мозгов и не что бы то ни было еще, а просто этим летом мы все получили серьезную психическую травму?

– Значит, придется просто жить, – ответила Эбби. – Как все остальные.

– Ты можешь быть циником, Джордан, если тебе так хочется, но ты ведь тоже не спишь по ночам.

– Нет, зато мои оценки по матанализу зашкаливают. Кто бы мог подумать, что бессонница порождает гениев?

Даже ученый должен корректировать свои взгляды, когда один и тот же результат повторяется снова и снова.

Басы бухали так, что Дэн не слышал даже собственных мыслей. Если это пример того, как в колледже проводят время с друзьями, то он предпочел бы книгу, чай с молоком и тихий уголок где-нибудь в библиотеке. Спасибо большое, но все это совершенно не в его вкусе.

Завантажити безкоштовно книгу «Повернення у притулок» Меделін Ру

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернення у притулок» Меделін Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *