«Повернути втрачене, або моя колишня бос-Ка» Кейтрін Шкроб

«Повернути втрачене, або моя колишня бос-Ка» Кейтрін Шкроб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
342 переглядів
342 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Повернути втрачене, або моя колишня бос-Ка» Кейтрін Шкроб (анотація)

Він кохав мене бездумно, носив на руках, здмухував пилинки. Обіцяв, що довіку будемо разом, і я шаленіла від цього. Та одного дня мені в руки потрапили світлини з доказами його зради. Це розбило серце й змусило негайно зникнути з його життя.

Та через якийсь час він знову знаходить мене, коли вже будую стосунки з іншим, і намагається виправдати себе й водночас з цим доказати, що мій теперішній хлопець – брехун.

Чи варто йому вірити? І чи спалахнути ще колись наші почуття знову?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Повернути втрачене, або моя колишня бос-Ка» Кейтрін Шкроб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернути втрачене, або моя колишня бос-Ка» Кейтрін Шкроб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *