«Повернутися дощем» Світлана Талан

«Повернутися дощем» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
582 переглядів
582 переглядів

Про книгу «Повернутися дощем» Світлани Талан

Книга «Повернутися дощем» – продовження пронизливого роману «Оголений нерв» – страшної історії про окупований Донбас та військові дії, в які виявилися втягнутими усі мешканці так званих ДНР і ЛНР. Світлана Талан продовжує розповідь про долі простих українців, для яких війна стала руйнацією всього життя та знищила всі родинні зв’язки.

Деякі окуповані території були звільнені, проте ця гірка перемога не втішала Настю – сестра назавжди покинула Україну, діти стали ідейними ворогами, а чоловік зрадив. Що тепер чекає на Сєвєродонецьк – місто, що опинилося на перетині двох вогнів?

Роман «Повернутися дощем» вражає своєю емоційною складовою – перед читачем проносяться долі людей, які виявилися заручниками у політично-військових аферах. На їхніх патріотичних почуттях все ще стоїть напівзруйнована держава, що захлинулася в крові. Брати і сестри, батьки і діти стали ворогами – розколюється не лише країна, а й сім’ї.

Ця книга стукає в серце кожного українця, проймаючи читача до самісіньких глибин. Адже все написане – не вигаданий сюжет, а страшна реальність, яку авторка списала зі свого життя. Усе, що відбувалося в її рідному Сєвєродонецьку, лягло на сторінки цього відвертого роману.

Цей роман лякає не лише ворожнечею українців, а й жорстокістю та знущанням, які процвітають в полоні, а також розгубленістю молодих бійців, які готові боротися за цілісність і благополуччя своєї держави. Звідусіль вони чують різну інформацію: від свого командування та мирних жителів, вищих ешелонів влади та своїх же колег зі зброєю. Таємно від матерів вони пішли воювати, до кінця не розуміючи, що їм прийдеться самостійно приймати важливі рішення.

Відступати чи йти на ворога? Їхати до лікарні чи залишатися на лінії вогню? Ця книга доводить: помилки палкої юності можуть коштувати надто дорого…

Якщо ви хочете побачити справжнє, а не вигадане для телевізійних екранів, життя українців у зоні АТО, живі емоції та почуття бійців та мирних мешканців Донбасу, радимо скачати «Повернутися дощем» Світлани Талан. Усі бажаючі отримають цей твір у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей яскравий роман, створений фіналісткою конкурсу «Коронація слова», безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повернутися дощем» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *