«Повість минулих літ» Нестор Літописець

«Повість минулих літ» Нестор Літописець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
40 переглядів
40 переглядів

Про книгу «Повість минулих літ» Нестора Літописця

Є книги, без яких неможливо уявити ту чи іншу епоху. Так само існують періоди в історії, які є неймовірно важливими для окремо взятої країни або навіть декількох країн. Книга «Повість минулих літ» Нестора Літописця об’єднує в собі дві вищезгадані тези. Справа в тому, що цей твір є по суті єдиним джерелом для вивчення історії Київської Русі в її ранній період.

Друга теза спирається на те, що час Київської Русі неймовірно важливий для формування таких народів, як українці, росіяни та білоруси. Книга розповідає про самі ранні етапи формування Руської держави. В ній є згадки про те, як і де жили народи, що стали основою держави.

В першу чергу мова йде про древлян, сіверян, половців та інших. Окрім цього читач може захопитися стилем написання літопису, який значно відрізнявся від європейських аналогів. До слова, читати онлайн книгу «Повість минулих літ» за авторства Нестора Літописця українською мовою можна на нашому сайті.

В книзі є багато інформації про найвидатніші постаті в історії Руської держави – Кия, Аскольда та Діра, князя Олега, який об’єднав Русь, князя Ігоря та його дружину Ольгу, що помстилась древлянам за вбивство чоловіка.

Також є й відомості про інших князів, але дізнатися про це можна лише скачавши книгу «Повість минулих літ» з-під пера Нестора Літописця безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Повість минулих літ» Нестора Літописця

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повість минулих літ» Нестора Літописця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *