«Повість минулих літ» Нестор Літописець

«Повість минулих літ» Нестор Літописець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12334 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Повість минулих літ» Нестора Літописця (анотація)

Є книги, без яких неможливо уявити ту чи іншу епоху. Так само існують періоди в історії, які є неймовірно важливими для окремо взятої країни або навіть декількох країн. Книга «Повість минулих літ» Нестора Літописця об’єднує в собі дві вищезгадані тези. Справа в тому, що цей твір є по суті єдиним джерелом для вивчення історії Київської Русі в її ранній період.

Друга теза спирається на те, що час Київської Русі неймовірно важливий для формування таких народів, як українці, росіяни та білоруси. Книга розповідає про самі ранні етапи формування Руської держави. В ній є згадки про те, як і де жили народи, що стали основою держави.

В першу чергу мова йде про древлян, сіверян, половців та інших. Окрім цього читач може захопитися стилем написання літопису, який значно відрізнявся від європейських аналогів. До слова, читати онлайн книгу «Повість минулих літ» за авторства Нестора Літописця українською мовою можна на нашому сайті.

В книзі є багато інформації про найвидатніші постаті в історії Руської держави – Кия, Аскольда та Діра, князя Олега, який об’єднав Русь, князя Ігоря та його дружину Ольгу, що помстилась древлянам за вбивство чоловіка.

Також є й відомості про інших князів, але дізнатися про це можна лише скачавши книгу «Повість минулих літ» з-під пера Нестора Літописця безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Повість минулих літ» Нестора Літописця та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Повість минулих літ» Нестора Літописця: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Повість минулих літ» Нестора Літописця і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Повість минулих літ» Нестора Літописця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повість минулих літ» Нестора Літописця

2 відповіді до “Повість минулих літ”

  1. Олександра Олександра сказав:

    Супер

  2. Алевтина Алевтина сказав:

    Пам’ятаю як в 9 класі змушували прочитати Повість минулих літ, а я цього дуже не хотіла, я вважала, що буде нудно та не цікаво. Лише через багато років я змогла зануритись в цю книгу в повному обсязі. Люди це справжній шедевр, її потрібно розуміти, кожне слово, кожна сторінка пройшла крізь мене. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *