«Повість про санаторійну зону» Микола Хвильовий

«Повість про санаторійну зону» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4109 переглядів

Короткий зміст книги «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового (анотація)

Микола Хвильовий – одна з найтрагічніших постатей української літератури, представник епохи «розстріляного відродження» першої половини минулого століття. Його твори пройняті романтикою і сумом, безпорадністю та абсурдом, що символізує приреченість нашого суспільства на знищення через вплив на свідомість партійної верхівки.

Одна з найбільш яскравих його новел – книга «Повість про санаторійну зону». У творі символічно зображено тогочасне суспільство під гнітом комуністичної ідеології. Автор показав своє бачення того суспільного ладу, описавши його у вигляді так званої санаторійної зони. Кожен тут – або пацієнт, або лікар, але не все так однозначно…

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового українською мовою всім, хто хоче зайнятися душевним болем автора, відчути його витончений символізм та логіку абсурду. У сюжетній канві твору – багато доль і образів, і у кожного з героїв – своя життєва драма, свої спроби зануритися в запропоновану модель життя, намагаючись знайти в ньому сенс.

Недаремно Хвильовий звернувся до лікарської тематики – реалії життя підірвали духовне здоров’я людей, і це яскраво простежується в цій повісті. Поспішайте скачати книгу «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Слухати аудіокнигу «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового

Я вам раджу: жити, читати газети, журнали "Огоньок" тощо,любуватися прекрасними краєвидами з командної висоти, "кушати" борщ, котлети і т.п. От вам моя порада. Тільки попереджаю: ніколи не згадуйте свого минулого, в противнім разі ви щось надумаєте.

Навіть великий біль стихає, коли підходить маленький, але ближче.

По суті кажучи, ми живемо зовсім не для того, щоб жити, а для того, щоб умерти. Така наша воля. Решта – не більше як ілюзія.

Передчуваючи свою остаточну загибіль, ми теж норовимо укусити когось за руку.

Скачати безкоштово книгу «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повість про санаторійну зону» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *