«Повія» Панас Мирний

«Повія» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10285 переглядів
10285 переглядів

Короткий зміст книги «Повія» Панаса Мирного (анотація)

А ви замислювались, чому українська література така трагічна? Покритки, повії, пани, кріпаки – їхні долі назвати щасливими важко. Часи були такі, скажете ви і будете праві. А ще – менталітет та звичаї, які вплинули на світогляд людей.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Повія» Панаса Мирного українською мовою – один із найкращих соціально-психологічних творів XIX століття.

Сюжет такий. Гарна сільська дівчина стає на слизьку дорогу. Місто та оточення перетворюють її на повію. Дії відбуваються у другій половині 19 століття, саме перед відміною кріпосного права.

В книзі «Повія» (іноді зустрічається назва «Гуляща») головна героїня Христя стає ізгоєм не з власної волі. В пошуках кращого життя вона їде до міста. Закохавшись в молодого панича, дівчина мріє про вільне та щасливе майбутнє. Та чи вдасться їй втілити в життя свої мрії?

Мова автора – бальзам для душі. Неначе читаєш Гоголя, тільки без містики, але реальність лякає не менш.

Слухати аудіокнигу онлайн «Повія» Панаса Мирного українською мовою:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Повія» Панаса Мирного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Повія» Панаса Мирного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Повія» Панаса Мирного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Повія» Панаса Мирного

"За дурною головою та й ногам лихо!"

«Коли у душi холод i морок, то й докори туди не доходять, коли на серцi тума непроглядна, то й вони її не зворушать.»

«Весело проходить свято при щасті, при достатках, а коли горе налягло на душу, коли туга за серце кусає — тоді і свято не в свято!»

Життя – вдача, – думав вiн далi. – Бери вiд нього все, що дає воно; бери на час, знаючи, що нема нiчого на свiтi вiчного; не шкодуй за тим, що обмина тебе; не давай зiвка, коли воно само тобi дається до рук!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повія» Панаса Мирного

4 відповіді до “Повія”

 1. Петро Петро сказав:

  Хороший твір

 2. Петро Петро сказав:

  Дуже глибоко передано життя та побут звичайних людей….

 3. Шура Шура сказав:

  Для мене “Повія” Мирного знаходиться в топі українських книжок які я хоч раз нарік перечитую. Трагічна історія дівчини ніби входить в мене, я дивуюсь як можна так писати, щоб читач відчував кожну емоцію та проживав її раз за разом.

 4. Олеся Олеся сказав:

  Екскурс у минуле подарувала мені книга «Повія». Це справжня атмосферна українська література, де разом з основним сюжетом вплетені нитками різні обряди та звичаї. Я ніби спостерігала за тим, що відбувалась протягом ХІХ століття разом із героями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *