«Повний місяць» Андрій Кокотюха

«Повний місяць» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1535 переглядів
1535 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Повний місяць» Андрія Кокотюхи (анотація)

Роман «Повний місяць» – неординарна епопея детективного характеру, в якій тісно переплелись історія і містика. Андрій Анатолійович Кокотюха занурює читачів у часи Другої Світової війни – у 1944 рік. У цей час, коли на Поділлі вже наступила відносна тиша та лінія фронту опинилася далеко, місцеві жителі все ще були нажахані. У тилу чинили свої розправи члени НКВС під виглядом каральних операцій. Проте було дещо таке, що лякало людей ще більше – біля селища Сатанів у густому лісі почали знаходити тіла людей, обгризаних дикими тваринами.

Одну з версій про вовкулаку, який за чутками з’явився в лісі, вирішує перевірити міліціонер і фронтовик Андрій Левченко. Окрім нього, на розслідування наважуються Ігор Вовк – репресований політв’язень, який втік зі сталінського табору, представник влади чекіст Сомов, дезертир Жора Теплий та повстанець на прізвисько Грім.

Чи вдасться усім, хто прийняв виклик долі, не розгубитися в найвідповідальніший момент та відчайдушно подивитися небезпеці в обличчя? Автор відкриє всі секрети про кожного з головних героїв книги, помістивши їх в самісінький епіцентр моторошних і смертельно небезпечних подій.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, насолоджуєшся яскравою та багатою українською мовою, що захоплює не лише живими й виразними діалогами, а й атмосферним описом природи Поділля, що ніби оточує тебе. Пошук правди завжди пов’язаний з ризиком та небезпекою – і це читач бачить у книзі «Повний місяць» не лише під час розслідування містичних подій, а й в розрізі історичного минулого нашої країни – під час війни та більшовицького терору.

Якщо вам близькі твори, що змушують аналізувати й порівнювати історію з сучасністю, розглядати історичні події з точки зору моральних поглядів і переконань персонажів, вам обов’язково слід скачати «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

З цією книгою ви побачите українські реалії часів Другої світової війни, настрої, що панували на території нашої країни у цей нелегкий час, представників різних політично-військових і суспільних розшарувань та їхню активну діяльність. Усі бажаючі знайдуть цей роман у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Повний місяць» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повний місяць» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *