«Повний місяць» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Повний місяць» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Роман «Повний місяць» – неординарна епопея детективного характеру, в якій тісно переплелись історія і містика. Андрій Анатолійович Кокотюха занурює читачів у часи Другої Світової війни – у 1944 рік. У цей час, коли на Поділлі вже наступила відносна тиша та лінія фронту опинилася далеко, місцеві жителі все ще були нажахані. У тилу чинили свої розправи члени НКВС під виглядом каральних операцій. Проте було дещо таке, що лякало людей ще більше – біля селища Сатанів у густому лісі почали знаходити тіла людей, обгризаних дикими тваринами.

Одну з версій про вовкулаку, який за чутками з’явився в лісі, вирішує перевірити міліціонер і фронтовик Андрій Левченко. Окрім нього, на розслідування наважуються Ігор Вовк – репресований політв’язень, який втік зі сталінського табору, представник влади чекіст Сомов, дезертир Жора Теплий та повстанець на прізвисько Грім.

Чи вдасться усім, хто прийняв виклик долі, не розгубитися в найвідповідальніший момент та відчайдушно подивитися небезпеці в обличчя? Автор відкриє всі секрети про кожного з головних героїв книги, помістивши їх в самісінький епіцентр моторошних і смертельно небезпечних подій.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, насолоджуєшся яскравою та багатою українською мовою, що захоплює не лише живими й виразними діалогами, а й атмосферним описом природи Поділля, що ніби оточує тебе. Пошук правди завжди пов’язаний з ризиком та небезпекою – і це читач бачить у книзі «Повний місяць» не лише під час розслідування містичних подій, а й в розрізі історичного минулого нашої країни – під час війни та більшовицького терору.

Якщо вам близькі твори, що змушують аналізувати й порівнювати історію з сучасністю, розглядати історичні події з точки зору моральних поглядів і переконань персонажів, вам обов’язково слід скачати «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

З цією книгою ви побачите українські реалії часів Другої світової війни, настрої, що панували на території нашої країни у цей нелегкий час, представників різних політично-військових і суспільних розшарувань та їхню активну діяльність. Усі бажаючі знайдуть цей роман у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Червоний
Червоний Андрій Анатолійович Кокотюха
Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха
Біла ніч
Біла ніч Андрій Анатолійович Кокотюха
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна