«Повний місяць» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Повний місяць» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
230 переглядів
230 переглядів

Про книгу «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Роман «Повний місяць» – неординарна епопея детективного характеру, в якій тісно переплелись історія і містика. Андрій Анатолійович Кокотюха занурює читачів у часи Другої Світової війни – у 1944 рік. У цей час, коли на Поділлі вже наступила відносна тиша та лінія фронту опинилася далеко, місцеві жителі все ще були нажахані. У тилу чинили свої розправи члени НКВС під виглядом каральних операцій. Проте було дещо таке, що лякало людей ще більше – біля селища Сатанів у густому лісі почали знаходити тіла людей, обгризаних дикими тваринами.

Одну з версій про вовкулаку, який за чутками з’явився в лісі, вирішує перевірити міліціонер і фронтовик Андрій Левченко. Окрім нього, на розслідування наважуються Ігор Вовк – репресований політв’язень, який втік зі сталінського табору, представник влади чекіст Сомов, дезертир Жора Теплий та повстанець на прізвисько Грім.

Чи вдасться усім, хто прийняв виклик долі, не розгубитися в найвідповідальніший момент та відчайдушно подивитися небезпеці в обличчя? Автор відкриє всі секрети про кожного з головних героїв книги, помістивши їх в самісінький епіцентр моторошних і смертельно небезпечних подій.

Починаючи читати онлайн цей гостросюжетний твір, насолоджуєшся яскравою та багатою українською мовою, що захоплює не лише живими й виразними діалогами, а й атмосферним описом природи Поділля, що ніби оточує тебе. Пошук правди завжди пов’язаний з ризиком та небезпекою – і це читач бачить у книзі «Повний місяць» не лише під час розслідування містичних подій, а й в розрізі історичного минулого нашої країни – під час війни та більшовицького терору.

Якщо вам близькі твори, що змушують аналізувати й порівнювати історію з сучасністю, розглядати історичні події з точки зору моральних поглядів і переконань персонажів, вам обов’язково слід скачати «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

З цією книгою ви побачите українські реалії часів Другої світової війни, настрої, що панували на території нашої країни у цей нелегкий час, представників різних політично-військових і суспільних розшарувань та їхню активну діяльність. Усі бажаючі знайдуть цей роман у бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повний місяць» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна