«Повстань, Лазарю!» Генрі Лайон Олді

«Повстань, Лазарю!» Генрі Лайон Олді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1986 переглядів

Короткий зміст книги «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді (анотація)

Якщо я говорю мовами людськими та ангельськими, а любові не маю, то я – мідь дзвінка або кимвал, що звучить. Якщо маю дар пророцтва, і знаю всі таємниці, і маю всяке пізнання та всю віру, так що можу й гори переставляти, а не маю любові, то я ніщо. І якщо я роздам весь маєток мій і віддам тіло моє на спалення, а любові не маю, немає мені ніякої користі.
Апостол Павло. Послання до Коринтян, гол. 13, 1 – 3.

– А вирячитися на чужих людей некрасиво!..

– Хто сказав?

– Мама! – Кучерявий бутуз років шести подумав, сунув палець у ніс і уточнив з гордістю вродженого жадіни: – Моя мамо!

– Ну раз мама… тоді так, звичайно… Ти не знаєш: хто тут Жора М’ясник?

– Дядько Жорік он там, на ящику!

Чоловік поправив окуляри: дорогі, французькі, у золотій оправі від “Antoine Bourgeois”. Антибликовий пластик зловісно блиснув зеленню, як очі хижака.

– Вони всі на ящиках…

– Дядько Жорік із бухлом!

– Вони всі з бухлом…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Повстань, Лазарю!» Генрі Лайона Олді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *