«Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джим Меттіс, Бінґ Вест

«Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джим Меттіс, Бінґ Вест

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
59 переглядів
59 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса, Бінґа Веста (анотація)

Відверта розповідь про те, як навчитися керувати в хаотичному світі, від генерала Джима Меттіса, колишнього міністра оборони та одного з найвидатніших стратегічних мислителів нашого часу, та Бінґа Веста, колишнього помічника міністра оборони та військової морської піхоти.

«Позивний Хаос» — це оповідь про легендарну кар’єру Джима Меттіса, починаючи від керівних ролей у трьох війнах і закінчуючи командуванням чвертю мільйона військ на Близькому Сході. Паралельно Меттіс розповідає про свій фундаментальний досвід як лідера, ділячись засвоєними ним уроками про природу ведення війни та миротворчості, важливість союзників і стратегічні дилеми — і недалекоглядне мислення — з якими зараз стикається американська нація. Він чітко пояснює, чому США повинні повернутися до стратегічної основи, щоб продовжувати вигравати битви, а не вести безрезультатні війни.

Меттіс ділить свою книжку на три частини: безпосереднє лідерство, виконавче лідерство та стратегічне лідерство. У першій частині Меттіс згадує свій ранній досвід ведення морської піхоти в бій, коли він знав свої війська так само добре, як і своїх братів. У другій частині він досліджує, що означає командувати тисячами солдатів і як адаптувати свій стиль керівництва, щоб ваші наміри зрозуміли наймолодші війська, щоб вони могли виконувати свою місію.

«Позивний Хаос» — це спогади про життя, сповнене війни та навчання впродовж усього життя, у якому Меттіс піднімається від новобранця морської піхоти до чотиризіркового генерала. Це подорож, присвячена навчанню керувати, а також історія про те, як він завдяки постійному навчанню та діям розробив унікальну філософію лідерства, актуальну для всіх нас.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса, Бінґа Веста українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Позивний Хаос: уроки військового лідерства від головнокомандувача НАТО» Джима Меттіса, Бінґа Веста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *