«Прапороносці» Олесь Гончар

«Прапороносці» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1101 переглядів
1101 переглядів

Про книгу «Прапороносці» Олеся Гончара

«Прапороносці» Олеся Гончара – роман, присвячений трагедії Другої світової війни***. Автор з надзвичайною психологічною напруженістю зображує складні долі героїв, змальовує біль від утрат рідних на війні. Світову славу письменнику принесли романи «Собор», «Прапороносці», «Тронка», «Берег любові», «Людина і зброя», повісті «Бригантина», «Далекі вогнища, новели «Модри Камінь», «За мить щастя». Олесь Гончар – видатний український письменник, автор соціально-психологічних та філософських романів, повістей та новел.

Цитати з книги «Прапороносці» Олеся Гончара

Найвища краса – це краса вірності. Люди, які накидаються на все, які розмінюють свої почуття направо і наліво, кінець кінцем мусять відчувати себе злидарями.

Тисячами різних граней світиться кожне людське серце.

[…] – Дивись, і тут росет шпориш! Зовсім такий, як і в нас.

– Земля скрізь під нами одна.

– І сонце над нами однаково світить.

Воронцов мусив хворіти в полку, не припускаючи й думки, що можна робити якось інакше. Коли хворіли інші, до них не можна було заходити й турбувати, до Воронцова ж і до хворого заходили й розмовляли з ним, як із здоровим, бо це ж Воронцов! В інших могло бути щось негаразд в особистому житті, і тоді вони мали право скаржитись, вимагати співчуття і допомоги. У Воронцова мусило бути завжди все гаразд, і було б дивно почути, що він на щось скаржиться: адже це Воронцов!

Завантажити безкоштовно книгу «Прапороносці» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прапороносці» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *