«Прапороносці» Олесь Гончар

«Прапороносці» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3764 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прапороносці» Олеся Гончара (анотація)

З війною український письменник Олесь Гончар був знайомий дуже близько – він пішов на фронт у 1941 році, а згодом, потрапивши до полону, утік звідти та продовжував воювати до самої перемоги. Тому його книга «Прапороносці» продиктована його болем та незламною вірою в перемогу над фашистами, що дається дуже високою ціною.

Кожний рядок роману пройнятий любов’ю до своєї Батьківщини, несамовитим прагненням захищати її від ворогів будь-якою ціною, забуваючи про власне життя. Саме таких солдат показує письменник: вони пройшли пів-Європи, щоб визволити український та інші народи від загарбників, щоб відчути велич перемоги навіть не в своїй рідній Україні.

Роман складається з трьох частин, і в кожній частині трилогії перед читачем розгортається непростий шлях головних героїв до українських військ, їхню титанічну працю – юні солдати йдуть крізь Альпи, Угорщину, Чехію, звільняючи окремі міста від німців, деякі з бійців – ціною свого життя.

Вирішивши читати онлайн книгу «Прапороносці» Олеся Гончара українською мовою, ви побачите яскравий приклад справжніх патріотів, на яких слід рівнятися сучасному поколінню. Мелодійна мова та атмосферність твору зробить читання особливо захоплюючим.

Ви можете скачати книгу «Прапороносці» Олеся Гончара у найбільш розповсюджених форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). На нашому сайті вона доступна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Прапороносці» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Прапороносці» Олеся Гончара

Найвища краса – це краса вірності. Люди, які накидаються на все, які розмінюють свої почуття направо і наліво, кінець кінцем мусять відчувати себе злидарями.

Тисячами різних граней світиться кожне людське серце.

[…] – Дивись, і тут росет шпориш! Зовсім такий, як і в нас.

– Земля скрізь під нами одна.

– І сонце над нами однаково світить.

Воронцов мусив хворіти в полку, не припускаючи й думки, що можна робити якось інакше. Коли хворіли інші, до них не можна було заходити й турбувати, до Воронцова ж і до хворого заходили й розмовляли з ним, як із здоровим, бо це ж Воронцов! В інших могло бути щось негаразд в особистому житті, і тоді вони мали право скаржитись, вимагати співчуття і допомоги. У Воронцова мусило бути завжди все гаразд, і було б дивно почути, що він на щось скаржиться: адже це Воронцов!

Скачати безкоштово книгу «Прапороносці» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прапороносці» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *