«Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс

«Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3237 переглядів
3237 переглядів

Про книгу «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісса

Тімоті Феррісс – американський письменник і коуч-тренер з питань психології менеджменту. Його праця “Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху” – справжня знахідка для тих, хто хоче навчитися насолоджуватися життям і при цьому непогано заробляти. У книзі автор ділиться своїм досвідом і являє собою взірець надзвичайно щасливої людини, яка більшу частину життя займається улюбленими справами – мандрує світом, вивчає іноземні мови та бойові мистецтва.

Починаючи читати книгу “Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху”, одразу бачиш її головну ідею – будь-якими можливими способами скоротити час, який ми витрачаємо на роботу. Найголовніша умова для цього – працювати на себе, тобто стати фрілансером.

Тімоті Феррісс дає кілька цінних порад, як організувати робочий процес, не виходячи з дому. Це – не тільки економія часу та грошей на дорогу до офісу, а й робота у комфортній обстановці, що підвищує працездатність і результативність.

Проте це – не вся мудрість, яку доносить до нас автор бестселлера. На певному етапі треба йти з бізнесу, перекладаючи його на своїх надійних партнерів або колег. Тільки налагоджена стратегія, що згодом переходить у систему аутсорсингу або розгалужену бізнес-систему з “пасивним” доходом, може гарантувати стабільні гроші в майбутньому та достатню кількість вільного часу.

Особливий акцент автор робить на балансі отриманих грошей і часу, витраченого на їхній заробіток. Всіх грошей неможливо заробити, і треба розуміти, що набагато важливіше отримати задоволення від життя та достатньо вільного часу для реалізації своїх мрій, ніж дику втому, депресію та, як наслідок, невміння грамотно розпорядитись грошима.

Книга “Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху” – джерело цінних порад не тільки для підприємців, а й для тих, хто хоче мати найефективніший результат, витрачаючи якомога менше часу. Якщо ви вирішите скачати книгу “Працюй чотири години на тиждень” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн, ви дізнаєтеся про основні прийоми тайм-менеджменту та підвищення робочого ККД, про шляхи розкриття свого творчого потенціалу та виходу за межі шаблонного мислення. Свою теорію автор доповнює цікавими прикладами, влучними афоризмами й цитатами, корисними посиланнями.

Скачати безкоштово книгу «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Феррісса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *