«Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкл Гербер

«Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкл Гербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3175 переглядів
3175 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкла Гербера (анотація)

Як успішно відкрити свою справу та залишитися на плаву.

Започаткування власного бізнесу оповите міфами. Підприємець, немов Геракл, хоробро долає перешкоди та досягає мети. Та що як для відкриття успішної музичної крамниці не достатньо бути музикантом? Що як для розвитку своєї справи потрібно щось більше, ніж просто підприємницький хист? Кваліфікований консультант з малого бізнесу Майкл Гербер і його команда впродовж багатьох років аналізують тисячі бізнес-сценаріїв та виводять постійно дієві закони розвитку малих підприємств.

Книга для власників малого бізнесу, а також для всіх, хто хоче почати працювати на себе.

У цій книжці автор проведе вас етапами становлення, розповість про найуспішніший малий бізнес і найголовніше — допоможе створити цікаву та рентабельну власну справу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкла Гербера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкла Гербера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкла Гербера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі» Майкла Гербера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *