«Після розлучення. Право на батьківство» Юлія Бонд

«Після розлучення. Право на батьківство» Юлія Бонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
534 переглядів
534 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Після розлучення. Право на батьківство» Юлії Бонд (анотація)

– Отже, сина народила. Скільки йому, Яро?
– Два роки.
– Чому раніше не сказала, що народила від мене дитину?

– Не хотіла ставити тебе перед вибором, Еміне. Тобі треба було врятувати свою дочку, а ми з сином не вписувалися у твої плани.
– Тобто, якби майже через три роки ми з тобою випадково не зустрілися, ти б і далі приховувала від мене хлопчика?

***
У минулому я любила Еміна до нестями, а він одружився зі мною через прохання батька. Наш шлюб спочатку планувався бути фіктивним і ненадовго, але я зі своєю шаленою любов’ю до чоловіка змогла змінити перебіг подій. Через три роки ми зустрінемося знову. Тільки тепер я одружена з іншим чоловіком і у нас є маленький син, дуже схожий на свого біологічного батька.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Після розлучення. Право на батьківство» Юлії Бонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Після розлучення. Право на батьківство» Юлії Бонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *