«Правила батьківства» Річард Темплар

«Правила батьківства» Річард Темплар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1779 переглядів
1779 переглядів

Про книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара

Книга «Правила батьківства» – справжня енциклопедія для молодих батьків. Річард Темплар дає слушні поради, що стосуються різних сфер життя і виховання малюка. Монографія знайомить з послідовним дорослішанням дитини: в ній описані її різні вікові етапи та безліч порад і рекомендацій на кожному з них.

Починаючи читати онлайн книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара українською мовою, одразу відчуваєш легкість і підтримку автора, бо він чудово розуміє внутрішній стан, нервове збудження і розпач батьків, на яких відразу обрушилося безліч клопотів і переживань.

Темплар дотримується здорового глузду, говорячи про необхідність відпочинку для батьків та даючи цінні рекомендації, як зберегти своє психічне здоров’я, віднайти дорогоцінний час на відпочинок та насолоджуватися спілкуванням з дитиною замість того, щоб сприймати її як джерело проблем.

У кожній пораді автор наводить приклади зі свого досвіду та життя своїх знайомих, не забуваючи про почуття гумору. Тут зроблено акцент на наслідках наших помилкових слів і дій, що стають бар’єром для подальшого спілкування та виховання дітей.

Якщо ви хочете стати мудрими батьками, навчитися розподіляти час між сімейними обов’язками та власними бажаннями, вам слід скачати книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара – на нашому сайті ви знайдете її у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *