«Правила батьківства» Річард Темплар

«Правила батьківства» Річард Темплар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3419 переглядів
3419 переглядів

Короткий зміст книги «Правила батьківства» Річарда Темплара (анотація)

Книга «Правила батьківства» – справжня енциклопедія для молодих батьків. Річард Темплар дає слушні поради, що стосуються різних сфер життя і виховання малюка. Монографія знайомить з послідовним дорослішанням дитини: в ній описані її різні вікові етапи та безліч порад і рекомендацій на кожному з них.

Починаючи читати онлайн книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара українською мовою, одразу відчуваєш легкість і підтримку автора, бо він чудово розуміє внутрішній стан, нервове збудження і розпач батьків, на яких відразу обрушилося безліч клопотів і переживань.

Темплар дотримується здорового глузду, говорячи про необхідність відпочинку для батьків та даючи цінні рекомендації, як зберегти своє психічне здоров’я, віднайти дорогоцінний час на відпочинок та насолоджуватися спілкуванням з дитиною замість того, щоб сприймати її як джерело проблем.

У кожній пораді автор наводить приклади зі свого досвіду та життя своїх знайомих, не забуваючи про почуття гумору. Тут зроблено акцент на наслідках наших помилкових слів і дій, що стають бар’єром для подальшого спілкування та виховання дітей.

Якщо ви хочете стати мудрими батьками, навчитися розподіляти час між сімейними обов’язками та власними бажаннями, вам слід скачати книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара – на нашому сайті ви знайдете її у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Правила батьківства» Річарда Темплара

Одна відповідь до “Правила батьківства”

  1. Ася Ася сказав:

    Клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *