«Правила будинку сидру» Джон Ірвінг

«Правила будинку сидру» Джон Ірвінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
909 переглядів
909 переглядів

Короткий зміст книги «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга (анотація)

Книга «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга – титульний приклад письменницької творчості автора. В світову культуру ця непересічна постать увійшла не лише як оскароносний режисер, але й як прозаїк, твори якого знаходять відгук в серцях людей по всьому світу. Описуючи в них американський побут та культуру з середини, він дає можливість кожному з своїх читачів подумати про ті проблеми, що є дійсно важливими та актуальними. Все це є і в цій книзі, яку взявши до рук, кожен отримає унікальні емоції.

Сюжет представляє собою історію одного сімейства на протязі ХХ століття. Саме через його призму письменник розглядає всі ті потрясіння, що відбувались з американцями. Місцем подій стає практично закинутий та нікому не потрібний притулок для сиріт десь в закутках посеред штату Мен. Нових відвідувачів тут можна зустріти не часто, але тутешні мешканці звиклись з таким станом справ. Вони живуть за усталеними правилами, де можна або дотримуватись старих правил, або ж створити власні.

Унікальність роботи Ірвінга полягає не лише в тому, що книга є багатоплановою, вражаючи читача внутрішніми світами персонажів. Вона легко говорить про сокровенне та інтимне, акцентуючи увагу того, хто тримає її в руках, на почуттях, людях та соціумі, в якому всі ми живемо. Важко уявити, як можна поєднати кілька людських життів та десятки років історії під однією обкладинкою, але письменникові вдалося це зробити з превеликим хистом.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Правила будинку сидру» Джона Ірвінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *