«Правила любові. Як побудувати щасливіші й приємніші стосунки» Річард Темплар

«Правила любові. Як побудувати щасливіші й приємніші стосунки» Річард Темплар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
737 переглядів
737 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Правила любові. Як побудувати щасливіші й приємніші стосунки» Річарда Темплара (анотація)

Ця книжка — чудовий порадник для тих, хто хоче більше дізнатися про любов і про те, як правильно любити. Йдеться не тільки про вашого коханого, а й про всіх, хто поряд з вами, — друзів, родину. Вона допоможе вам зрозуміти, що насправді важливо й до чого ми маємо прагнути, щоби зробити наші стосунки глибокими й міцними.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Правила любові. Як побудувати щасливіші й приємніші стосунки» Річарда Темплара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Правила любові. Як побудувати щасливіші й приємніші стосунки» Річарда Темплара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *