«Пріам у Ахілла» Гомер

«Пріам у Ахілла» Гомер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
963 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пріам у Ахілла» Гомера (анотація)

Книгу «Пріам у Ахілла» Гомера неможливо відділити від «Іліади», поеми, яка прославила автора на весь світ ще сотні років тому. Троянська війна, яка тривала дуже довго, стала основою для сюжету поеми, але у даному творі розповідається про одну ситуацію, яка відбувалась на десятому році битв. Це історія зустрічі двох людей, яких розділяє прірва ненависті, та все ж вони здатні на хороші вчинки.

Коли Ахілл втратив друга через троянців, які його вбили, це підняло у його душі такі сильні емоції, що з ними неможливо було впоратись. Оскільки винним у смерті товариша він вважав Гектора, саме з ним герой і вирішив поквитатись.

Помста його була страшною і жорстокою. А виражалась вона у тому, щоб познущатись над тілом вже мертвого Гектора, наприклад, тягаючи його по землі в різні боки і навколо могили того, хто загинув від його рук…

Продовжуватись так могло б довго, але прийшов старий Пріам, батько Гектора, який захотів забрати тіло сина. Чоловік був готовий піти на будь-які приниження, навіть на колінах стояти перед Ахіллом, щоб тільки отримати свою дитину назад, а точніше те, що від неї лишилось.

І хоч гнів головного героя ще не минув, він почув старого і погодився віддати те, що той просить. Це був не єдиний людяний вчинок Ахілла у той період, та щоб дізнатись про все інше, краще читати твір повністю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пріам у Ахілла» Гомера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пріам у Ахілла» Гомера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пріам у Ахілла» Гомера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *