«Про назву концтабору Бухенвальд» Альфред Маргул-Шпербер

Вірш «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфред Маргул-Шпербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4092 переглядів
4092 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера

Як близько звідси Веймар гомонів!
А тут — навіки мовкли голоси…
Мене проймає невимовний гнів,
Бо й край мій зветься: Букові ліси.

Давно було це: килим з ніжних трав
Ліс буковий, так пам’ятний мені.
Хлопчиськом на поляні я лежав,
Пливли біляві хмари в вишині.

О лютий час, що сон дитячий стер
І кожен спомин взяв у колію!..
Коли я чую слово це тепер —
Не можу юність згадувать свою.

Бо в спомини мої вповза кошмар,
Який виймає серце із грудей:
А чи оте біляве пасмо хмар
Було не димом спалених людей?

(Переклад Петра Рихла)

Аналiз вiрша «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера

Вірш «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргула-Шпербера — це патріотична лірика, яка не залишить без уваги жодну людину, яка любить свою країну та засуджує фашизм.

Автор має на меті розповісти, чому концтабір називався Бухенвальдом. Певні спогади про його страждання, від яких холонить в жилах кров. Радимо читати онлайн усім вірш «Про назву концтабору Бухенвальд» автора Альфреда Маргула-Шпербера українською мовою.

Засудження фашизму у всіх його проявах, адже це дуже страшно і жорстоко. Люди повинні прагнути не допустити та не повторите це в майбутньому. Невже це реально? Невже люди змогли це пережити? Як з цим жити далі? І найголовніше, як зуміти не допустити помилки минулого в теперішній час?

Щоб дізнатись відповіді на ці запитання, необхідно скачати вірш «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербер безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Про назву концтабору Бухенвальд» Альфреда Маргул-Шпербера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *