«Про правду і кривду»

«Про правду і кривду»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1397 переглядів

Короткий зміст книги «Про правду і кривду» (анотація)

Казка «Про правду і кривду» є прикладом української народної творчості. Чимало великих філософів та митців звертались до питання правди і брехні, проте нікому не вдавалось дати остаточної відповіді на це одвічне питання. Проте народна мудрість завжди намагалась дати саме ту відповідь або ж підказку, яка могла б наштовхнути на самостійний пошук персональної правди, адже вона для кожного своя. Також важливим питанням, яке торкається твір, є пошук власної долі та свого призначення.

Вищеописані теми можуть здатись занадто складними для дитячої казки, проте саме через казку, як красиву обгортку, діти зможуть поглянути на такі складні, але дуже важливі питання. Головним героєм казки є бідняк, який шукає правди в світі. Антагоністом виступає його дядько, який все життя живе кривдою, та не бажає змінюватись на краще. До речі, читати онлайн казку «Про правду і кривду» українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В сюжеті є чимало фантастичних елементів, зокрема два чорти, які чинять людям шкоду. Але бідняк, ховаючись на дереві від вовка, підслуховує їх, та згодом заважає їм вчинити те, що вони задумали. За свій вчинок його винагороджують, а пізніше він і зовсім стане нареченим для принцеси. Через простий сюжет казка дає зрозуміти, що добро завжди перемагає зло.

Скачати казку «Про правду і кривду» можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Про правду і кривду» онлайн українською безкоштовно:


Приємного читання!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Про правду і кривду» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Про правду і кривду» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Про правду і кривду» і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Про правду і кривду» українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про правду і кривду»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *