«Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівен Кінг

«Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівен Кінг

  • Назва: Про письменство. Мемуари про ремесло
  • Письменник: Стівен Кінг
  • Рік: 2000
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 978-617-12-4023-0, 978-617-12-4022-3, 978-617-12-3427-7, 978-1-4391-9363-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1450 переглядів
1450 переглядів

Про книгу «Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівена Кінга

Книга «Про письменство. Мемуари про ремесло» – особливий твір легендарного письменника, який вирішив не лише розповісти про своє життя мільйонам фанатів, а й поділитися секретами своїх геніальних творів. Якщо ви хочете стати справжнім майстром письменницької справи та захоплювати своїми книгами оточуючих, вам обов’язково слід читати онлайн цю неймовірну працю.

Твір «Про письменство. Мемуари про ремесло» умовно можна розділити на дві частини: розповідь автора про своє життя – важливі події, мрії, страхи, сподівання – починаючи з далекого дитинства, і поради, які дає Стівен Кінг письменникам-початківцям. Навіть така документальна книга сприймається як яскравий і захоплюючий роман, в якому головним героєм є сам автор. Так же, як і інші твори письменника, вона пройнята глибоким психологізмом, якоюсь інтригою, душевністю та відвертістю.

Вражають чесність і простота, з якими всесвітньо відомий письменник говорить про своє життя – радощі та біль, неймовірні страждання, труднощі, з якими може впоратися тільки людина із залізною волею та неймовірною цілеспрямованістю. З особливою теплотою та любов’ю письменник говорить про свою жінку Табіту, яка була поряд навіть у найскладніші моменти. Не забуває Кінг і про свій тонкий та глибокий гумор – ним пройняті всі життєві розповіді та письменницькі рекомендації.

Особливо багато цікавинок сховалося в розповідях Майстра про тонкощі роботи з творами. У книзі письменник розкриває свої професійні таємниці, що допомогли йому стати автором бестселерів.

Звідки брати ідеї для захоплюючих та реалістичних сюжетів, образи персонажів? Як описувати головних та другорядних героїв, щоб вони надовго врізалися в пам’ять читачів? Які тонкощі редагування та коригування вже готових робіт варто знати для досягнення найвищого результату? Як виходити на письменницький ринок та шукати свою нішу серед багатьох сотень авторів? Це – лише невелика частина запитань, на які кожен отримає детальні відповіді з власними життєвими прикладами Кінга.

Всі бажаючі можуть скачати «Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівена Кінга в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ця праця представлена у найзручніших електронних форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про письменство. Мемуари про ремесло» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *