«Про що думає дитина? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» Таніт Кері

«Про що думає дитина? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» Таніт Кері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1360 переглядів
1360 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Про що думає дитина? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» Таніт Кері (анотація)

Практичний посібник з виховання дітей 2—7 років базується на сучасних досягненнях доказової клінічної психології. Тут детально розібрано більше 100 сценаріїв, які демонструють найпоширеніші повсякденні ситуації: напади гніву, відмови від сну, суперництво між братами і сестрами і ще багато-багато іншого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Про що думає дитина? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» Таніт Кері українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про що думає дитина? Практична дитяча психологія для сучасних батьків» Таніт Кері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *