«Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання» Лія Прайс

«Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання» Лія Прайс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
665 переглядів
665 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання» Лії Прайс (анотація)

Що станеться з книжкою у добу онлайн-трансляцій, інтернету і соціальних мереж? Чи буде існувати друкована книжка? Як зміниться життя людини без книжок, чи зміниться? І яке майбутнє читання? Авторка книжки через аналіз наукових досліджень та низку цікавих фактів з історії книжок формує відповіді на ці питання і загалом заспокоює читачів. Ця книжка буде корисною видавцям, бібліотекарям, критикам і оглядачам, вчителям, книгарям та всім любителям книжок.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання» Лії Прайс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання» Лії Прайс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *