«Про що він мовчить»

«Про що він мовчить»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1518 переглядів
1518 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Про що він мовчить» (анотація)

Книга «Про що він мовчить» написана чоловічими руками і душами, але авторів так багато, що перераховувати їх у заголовку буде марною справою. Краще просто прочитати розповідь кожного з них, щоб дізнатись не лише ім’я, а й трохи пізнати особистість. Читати книжку буде цікаво не лише чоловікам, а й жінкам, бо з неї вони зможуть дізнатись те, про що зазвичай не можуть допитатись у тих, хто поруч.

Ця збірка дає можливість відчути, що безпечний простір для чоловічих емоцій та переживань теж існує. У суспільстві давно вже існує думка, що чоловіки не плачуть, не відчувають таких сильних емоцій, не намагаються зрозуміти і осмислити власні почуття та переживання.

Але вона помилкова. Заборона на вираження почуттів, до якої всі звикли, нікому нічого хорошого не приносить, тому добре, що часи змінюються, як і погляди суспільства на маскулінність та фемінність.

Тут ви знайдете 45 дуже особистих історій, які вщент зруйнують звичні стереотипні уявлення про чоловіків, розвінчають відомі міфи і покажуть, що чоловіча частина суспільства так само знаходиться під тиском очікувань, які лише ускладнюють життя.

Це історій тих, хто наважився нарешті говорити відверто і відкрито про те, про що завжди мовчав. Це спосіб для тих, кого сприймають як суворих особистостей, показати свою вразливість, чутливість та емпатійність. Тут буде правда, яку одним давно хотілось розповісти, а іншим – почути.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Про що він мовчить» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Про що він мовчить»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *