«Проблема Спінози» Ірвін Ялом

«Проблема Спінози» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6580 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Проблема Спінози» Ірвіна Ялома (анотація)

Книга «Проблема Спінози» – твір відомого американського психолога німецького походження Ірвіна Ялома. Ялом прославився на світ своїми концепціями в області фрейдизму, та саме він був одним з засновників екзистенціальної психології. Він має ступінь доктора медицини в сфері психіатрії, а його праці є титульними прикладами посібників для сотень та тисяч лікарів. Його книга розповідає про досить фантасмагоричний сюжет, коли офіцеру нацистської Німеччини доводиться зіткнутись з працями філософа ХVII століття.

Сюжет безпосередньо розгортається навколо старих документів одного з німецьких вчених, який жив та працював декілька століть тому. Суть в тому, що вищезгаданий офіцер працює на службі у Розенберга, який займається вилученням та аналізом старих книг та записів. Той, що знайшли герої твору, має важливі свідчення для вирішення «проблеми Спінози». Читати онлайн книгу «Проблема Спінози» за авторства Ірвіна Ялома українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Читач разом з Розенбергом зазирне до таємниць, які були закладені єврейським вченим, що в свою чергу призведе до внутрішньої дилеми нацистського вченого. Книга ставить досить таки серйозне питання – що важливіше – безсердечна ідеологія чи геніальність минулого?

Скачати книгу «Проблема Спінози» Ізабель Абеді безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Проблема Спінози» Ірвіна Ялома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Проблема Спінози» Ірвіна Ялома українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проблема Спінози» Ірвіна Ялома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *