«Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

«Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
230 переглядів
230 переглядів

Про книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

Якщо ви шукаєте багатошарову наукову фантастику, де злилися в унісон фізика, математика й дослідження інших світів, рекомендуємо звернути увагу на книгу «Проблема трьох тіл». Разом з головними героями ви потрапите до чарівного світу наукових відкриттів та знаків від представників інших планет. Що це: порятунок чи загроза Землі?

Якщо ви хочете дізнатися про культурну революцію в Китаї, цікаву розробку людського комп’ютера, простежити за інтригами і змовою на державному і навіть світовому рівні, розшифрувати послання інопланетян, розібратися у причинах дивних самогубств заради науки, вам слід читати онлайн книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисіня українською мовою. Це – один з найвідоміших китайських письменників сучасності.

Роман дуже насичений науковими фактами й законами, тлумаченнями і доведеннями, проте автор дохідливо роз’яснює кожен термін, вводячи читача у цікавий світ величної науки. Іноді важко відрізнити фантастичні явища від наукових пояснень: вони зливаються у строкатий калейдоскоп розвитку Всесвіту, в якому ще багато «білих плям». Цей твір – перша частина циклу «В пам’ять про минуле Землі».

Занурьтесь з головним героєм у дивну віртуальну гру і пройдіть справжній науковий квест! Поспішайте скачати книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисіня на нашому порталі, безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) обравши будь-який із запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *