«Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

«Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

  • Назва: Проблема трьох тіл
  • Письменник: Лю Цисінь
  • Рік: 2006
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Зарубіжна фантастика
  • Трилогія: Пам’ять про минуле Землі
  • ISBN: 978-966-993-088-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6272 переглядів
6272 переглядів

Короткий зміст книги «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь (анотація)

Якщо ви шукаєте багатошарову наукову фантастику, де злилися в унісон фізика, математика й дослідження інших світів, рекомендуємо звернути увагу на книгу «Проблема трьох тіл». Разом з головними героями ви потрапите до чарівного світу наукових відкриттів та знаків від представників інших планет. Що це: порятунок чи загроза Землі?

Якщо ви хочете дізнатися про культурну революцію в Китаї, цікаву розробку людського комп’ютера, простежити за інтригами і змовою на державному і навіть світовому рівні, розшифрувати послання інопланетян, розібратися у причинах дивних самогубств заради науки, вам слід читати онлайн книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисіня українською мовою. Це – один з найвідоміших китайських письменників сучасності.

Роман дуже насичений науковими фактами й законами, тлумаченнями і доведеннями, проте автор дохідливо роз’яснює кожен термін, вводячи читача у цікавий світ величної науки. Іноді важко відрізнити фантастичні явища від наукових пояснень: вони зливаються у строкатий калейдоскоп розвитку Всесвіту, в якому ще багато «білих плям». Цей твір – перша частина циклу «В пам’ять про минуле Землі».

Занурьтесь з головним героєм у дивну віртуальну гру і пройдіть справжній науковий квест! Поспішайте скачати книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисіня на нашому порталі, безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) обравши будь-який із запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проблема трьох тіл» Лю Цисінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *