«Продається небо. Як приватні компанії відкрили космос для бізнесу» Ешлі Венс

«Продається небо. Як приватні компанії відкрили космос для бізнесу» Ешлі Венс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
42 переглядів
42 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Продається небо. Як приватні компанії відкрили космос для бізнесу» Ешлі Венса (анотація)

Важливий погляд на приватні компанії, які будують революційну нову економіку в космосі, від автора бестселерів New York Times про Ілона Маска.

У книжці «Продається небо» Ешлі Венс демонструє наше майбутнє та відкриває наступну велику історію технологій нашого часу: ласкаво просимо на Дикий Захід аерокосмічної техніки та її безпрецедентного впливу на наше життя.

Із запуском ракети Falcon 1 від SpaceX у 2008 році Силіконова долина почала усвідомлювати, що весь Всесвіт відкритий для бізнесу. Тепер Венс розповідає дивовижну історію цього шаленого міжгалактичного захоплення земель, стежачи за чотирма компаніями-новаторами — Astra, Firefly, Planet Labs і Rocket Lab — як вони будують нові космічні системи та намагаються запустити на орбіту тисячі ракет і супутників.

Оскільки громадськість зосереджена на космічному туризмі, яким керують такі люди, як Ілон Маск, Джефф Безос і Річард Бренсон, ці нові, безладні компанії мають іншу мету: зробити запуски ракет і супутників швидкими та дешевими, тим самим відкривши нижню орбіту Землі для бізнесу. У Венса було місце в першому ряду та унікальний доступ до цього незвичайного та безпрецедентного моменту в історії, і він описує все це у повному кольорі: надсекретні місця запуску, комуни, охоронці зі зброєю в руках, наркотики, розслідування шпигунства та мультимільйонери, які вживають алкоголь, щоб притупити біль, коли їхні статки зникають.

Завдяки захопливому й особистому репортажеві книжка «Продається небо» розкриває дивовижний хаос нового космічного бізнесу і те, що відбувається, коли ідеалістичні, амбітні уми Кремнієвої долини звертають свої нестримні погляди до безмежного зоряного простору. Це історія про найактуальнішу та суперечливу технологічну революцію, яку розповідають чарівні персонажі, що переслідують неймовірні ставки в космічній гонці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Продається небо. Як приватні компанії відкрили космос для бізнесу» Ешлі Венса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Продається небо. Як приватні компанії відкрили космос для бізнесу» Ешлі Венса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *