«Проект «Розі»» Грем Сімсіон

«Проект «Розі»» Грем Сімсіон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4274 переглядів
4274 переглядів

Короткий зміст книги «Проект «Розі»» Грема Сімсіона (анотація)

Книга «Проект «Розі»» Грема Сімсіона розповідає веселу історію про вченого-генетика на ймення Дон Тіллман, у житті якого є все, окрім кохання і щасливих стосунків. А він же молодий, йому хочеться знайти собі дівчину, ходити на побачення. Та чомусь виходить так, що перша зустріч з якоюсь милою (на перший погляд) особою виявляється одразу ж і останньою. От не складається у Дона спілкування з жінками, і хоч ти гопки скачи…

Коли ви почнете читати онлайн книгу «Проект «Розі»» Грема Сімсіона українською мовою, зможете дізнатись, що ж вигадав цей невдаха-розумаха, щоб полегшити собі пошуки обраниці.

Користуючись своїми численними знаннями, головний герой створив проект під назвою «Дружина», у якому закладена настільки детальна анкета для відбору ідеальної дівчини, що всі, хто йому не підходять, відсіюються одразу. І це ніби добре, коли людина точно знає, що їй потрібно, а що ні, але з живими людьми не так все просто…

Коли на шляху Тіллмана зустрічається Розі, вона геть не вписується у образ ідеальної для нього дівчини, бо не відповідає численним вимогам. Окрім того, вона шукає не бойфренда, а свого біологічного батька. Здавалося б, що між ними може бути спільного? Та й чи потрібне воно взагалі, коли в серце вже «втрапила стріла Амура»?

Продовження історії знайдете, коли оберете скачати книгу «Проект «Розі»» Грема Сімсіона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту і зануритесь в атмосферу романтики і кохання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Проект «Розі»» Грема Сімсіона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Проект «Розі»» Грема Сімсіона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Проект «Розі»» Грема Сімсіона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Проект «Розі»» Грема Сімсіона

2 відповіді до “Проект «Розі»”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Чесно кажучи історія в книзі Проект “Розі” спочатку здалась мені абсурдною. Ну як можна вибирати собі дружину з якоюсь анкетою? Але потім я втягнулась і мені самій було цікаво чим завершиться експеримент. Рекомендую.

  2. Галина Галина сказав:

    Кумедна та легка історія кохання в книзі «Проект “Розі”» змусила мене відкласти всі свої справи. Досить цікавий сюжет та кохання людей, які ніби то з різних світів. Звичайно не буду розкривати увесь задум, але скажу що фінал ну дуже мене здивував, такого я не очікувала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *