«Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сет Ллойд

«Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сет Ллойд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1418 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сета Ллойда (анотація)

Чи є щось спільне між Усесвітом і бітом? Усесвіт – це найбільше з усього, що існує в природі, тоді як біт – найменша частинка інформації… і водночас – фундамент Усесвіту. Кожна молекула несе в собі біти інформації. Навіть яблуко, що лежить на вашому столі, містить кілька видів інформації. Проте тільки завдяки відкриттю й розвитку квантових комп’ютерів вдалося зрозуміти, яким чином ця інформація реєструється та обробляється. Усесвіт – це гігантський квантовий комп’ютер, який створює все, що ми бачимо довкола. Складні системи, галактики, планети, життя, мова, людина, суспільство, культура – усе це завдячує існуванням природній здатності матерії та енергії обробляти інформацію. Обчислюючи її, Всесвіт створює нас. Він працює як величезна космічна програма. Залишається тільки дізнатися: хто ж тоді програмує сам Всесвіт?..


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сета Ллойда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сета Ллойда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» Сета Ллойда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *