«Програна наречена» Еліс Кларк

«Програна наречена» Еліс Кларк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
97 переглядів
97 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Програна наречена» Еліс Кларк (анотація)

Зіскочивши з ліжка, я пішов до сходів і спустився на перший поверх. Мимоволі відмітив, що погуляли ми вчора знатно: все було розкидане, щось навіть валялось побите.

У двері все ще настирливо дзвонили.

Коли я вже підійшов до дверей, то раптом згадав: це, певно, та програна наречена, мій білет на перше місце в рейті.

Я хтиво усміхнувся, швидко відчинив двері і сказав:
— Ну, привіт, програна на…
— Що там мені треба підписати? — на порозі стояла молода симпатична білявка і неприязно дивилася на мене. — Щоб ви відчепилися від Сергія?
— Ну, — я окинув її оцінюючим поглядом. — Шлюбного контракту має бути достатньо. А де твої речі? Моя дружина матиме жити зі мною, навіть якщо вона й фіктивна…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Програна наречена» Еліс Кларк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Програна наречена» Еліс Кларк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *