«Прокачайся клітковиною. Рослинна програма оздоровлення й схуднення» Вілл Бульсевич

«Прокачайся клітковиною. Рослинна програма оздоровлення й схуднення» Вілл Бульсевич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
729 переглядів
729 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прокачайся клітковиною. Рослинна програма оздоровлення й схуднення» Вілла Бульсевича (анотація)

Здоров’я кишечника — ключ до активного метаболізму, балансу гормонів і уникнення запального процесу, який спричинює багато захворювань. А найкоротший шлях до здоров’я кишечника — це клітковина. Гастроентеролог Вілл Булсевич запевняє: для того щоб оздоровити організм і позбавитися зайвої маси тіла, не потрібні обмежувальні дієти. Достатньо наповнити свій раціон багатими на клітковину продуктами харчування. Він докладно й зрозуміло пояснює механізми, які вмикаються або вимикаються під впливом бактерій, що живуть у кишечнику, розповідає, як саме можна запобігти негативним і домогтися позитивних змін, а головне — переконливо доводить: бути здоровим зовсім нескладно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Прокачайся клітковиною. Рослинна програма оздоровлення й схуднення» Вілла Бульсевича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прокачайся клітковиною. Рослинна програма оздоровлення й схуднення» Вілла Бульсевича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *