«Прокляте небо» Наталія Довгопол

«Прокляте небо» Наталія Довгопол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
265 переглядів
265 переглядів

Про книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

XVII століття назавжди залишиться одним з найважчих періодів в історії українського народу. В ті часи люди повинні були виживати, будь-якими способами добиватись милості своїх панів. А тих, хто не хотів миритись з залежністю від волі загарбників, чекала довга мученицька смерть.

В той період жила незвичайна дівчина, котра мала дуже рідкісний дар. Дізнатись про її життя ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол українською мовою.

Єва могла померти ще немовлям. В роки, коли фізична праця цінувалась найбільше, рідна матір дівчини вирішила вбити свою дитину. Проте Єва вижила. Вона стала прислужницею заможного пана, кожного дня допомагала своїм наставницям поратися в господарстві, а в вільний від роботи час вивчала зорі.

Ночами героїня книги «Прокляте небо» роздивлялась яскраву мозаїку. Дівчина мріяла про щасливе життя і вірила, що колись вона зможе стати вільною.
Згодом Єва одружується з Орестом – панським вчителем, котрий зміг розгледіти її незвичайний талант та покохати її такою, якою вона є. Вони втікають до столиці, де на молоде подружжя чекає павутина спокус.

Чи збережуть закохані свої найщиріші почуття? Чи знайдуть в собі сили, щоб вистояти перед принадами великого міста? Відповіді ви знайдете, вирішивши скачати книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прокляте небо» Наталії Довгопол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *