«Прокляття для мільйонера» Рошаль Шантьє

«Прокляття для мільйонера» Рошаль Шантьє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
255 переглядів
255 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прокляття для мільйонера» Рошаль Шантьє (анотація)

Амелія: я не вірю чоловікам, а особливо Давиду, який просто розтоптав моє кохання. Тому, коли він запропонував зіграти його дівчину перед партнерами, я назвала ту ціну, яку він неспроможний заплатити.

Давид: відтоді як Амелія мене прокляла, все моє життя пішло шкереберть. Я готовий заплатити будь-які гроші, щоб зняти прокляття. От тільки ціна не вимірюється грошима, а в кохання я не вірю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Прокляття для мільйонера» Рошаль Шантьє українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прокляття для мільйонера» Рошаль Шантьє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *