«Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця» Марі Раткоські

«Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця» Марі Раткоські

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4604 переглядів
4604 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця» Марі Раткоські (анотація)

Кестрель, будучи дочкою генерала армії, ніколи не хотіла продовжувати його діло: вбивати, полонити та йти до своєї цілі, переступаючи через людські життя. Але і виходити заміж вона ще також не готова, бо прагне раз і назавжди закохатися. Одна зустріч із Аріном змінює все. Він — герранець. Вона — валоріанка. Раб і господиня. Вони зможуть бути разом, лише якщо зрадять свій народ. Щоб залишитися вірним своєму народові, кожен з них має зрадити кохану людину. Який шлях вони оберуть? Які злети і падіння готує їм доля?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця» Марі Раткоські українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця» Марі Раткоські

Одна відповідь до “Трилогія переможця. Книга 1. Прокляття переможця”

  1. Барбара Барбара сказав:

    Книга Прокляття переможця має досить цікавий початок, вона тримає в інтризі, причому не з одним питанням в голові. Я прям заздрю тим, хто ще не читав, попереду вас чекають справжні пригоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *