«Прокурорка» Анатолій Власюк

«Прокурорка» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
981 переглядів
981 переглядів

Про книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка

Анатолій Власюк – сучасний український письменник, який працює в жанрах детективу, трилеру та фантастичних бойовиків. Його книга “Прокурорка” – це захоплююча історія про розслідування серії загадкових вбивств, що вилилася у політичні інтриги та романтичні пригоди головного героя. Читати це оповідання буде цікаво всім шанувальникам драматичних сюжетів з яскраво вираженим соціальним підтекстом.

Початок цієї історії вражає своєю кривавістю – автор приголомшує читача кількома вбивствами, і серед жертв можна побачити навіть священика. Містом розходяться чутки, що злочинцями є таємничі “чорні чоловіки”. Що пов’язує всіх вбитих та як попередити подальші злочини?

Головна героїня книги – молода приваблива жінка, що працює у прокуратурі міста. Вона виявляється сусідкою письменника, який ще дивом не потрапив до в’язниці за своє вільнодумство. Знайомство з загадковою прокуроркою дає свої плоди – жінка рятує головного героя від нападок спецслужб та їхнього намагання відправити його до концтабору.

Чоловік розуміє: його сусідка якимось чином пов’язана зі спецслужбами та є досить впливовою фігурою серед них, а також щось знає про скоєні злочини. Головний герой вирішує провести власне розслідування, і навіть шалені почуття до цієї жінки, що раптово прокинулися в його серці, не можуть зашкодити цьому прагненню.

Анатолій Власюк пише жваво та енергійно, до останньої сторінки тримаючи читача в напруженні. У книзі “Прокурорка” знайшли своє відображення проблеми політичного та соціального характеру – переслідування та жорстокі покарання через вільнодумство, зомбування людей гучними лозунгами. Диктаторський режим, змальований у творі, описаний дуже яскраво та реалістично.

Між рядків читається головна думка оповідання: соціально-політична картина, зображена на сторінках книги “Прокурорка” – не лише відлуння історії, а й наша сучасність. Навіть благополучна та розвинена країна може потерпати від цілої низки політичних інтриг, де заручниками виявляються всі її жителі. Якщо ви хочете поміркувати над нашою буденністю та соціально-політичними механізмами у суспільстві, паралельно розслідуючи низку кримінальних справ, радимо скачати й прочитати це захоплююче оповідання.

Скачати безкоштово книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *