«Прокурорка» Анатолій Власюк

«Прокурорка» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1554 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Прокурорка» Анатолія Власюка (анотація)

Анатолій Власюк – сучасний український письменник, який працює в жанрах детективу, трилеру та фантастичних бойовиків. Його книга “Прокурорка” – це захоплююча історія про розслідування серії загадкових вбивств, що вилилася у політичні інтриги та романтичні пригоди головного героя. Читати це оповідання буде цікаво всім шанувальникам драматичних сюжетів з яскраво вираженим соціальним підтекстом.

Початок цієї історії вражає своєю кривавістю – автор приголомшує читача кількома вбивствами, і серед жертв можна побачити навіть священика. Містом розходяться чутки, що злочинцями є таємничі “чорні чоловіки”. Що пов’язує всіх вбитих та як попередити подальші злочини?

Головна героїня книги – молода приваблива жінка, що працює у прокуратурі міста. Вона виявляється сусідкою письменника, який ще дивом не потрапив до в’язниці за своє вільнодумство. Знайомство з загадковою прокуроркою дає свої плоди – жінка рятує головного героя від нападок спецслужб та їхнього намагання відправити його до концтабору.

Чоловік розуміє: його сусідка якимось чином пов’язана зі спецслужбами та є досить впливовою фігурою серед них, а також щось знає про скоєні злочини. Головний герой вирішує провести власне розслідування, і навіть шалені почуття до цієї жінки, що раптово прокинулися в його серці, не можуть зашкодити цьому прагненню.

Анатолій Власюк пише жваво та енергійно, до останньої сторінки тримаючи читача в напруженні. У книзі “Прокурорка” знайшли своє відображення проблеми політичного та соціального характеру – переслідування та жорстокі покарання через вільнодумство, зомбування людей гучними лозунгами. Диктаторський режим, змальований у творі, описаний дуже яскраво та реалістично.

Між рядків читається головна думка оповідання: соціально-політична картина, зображена на сторінках книги “Прокурорка” – не лише відлуння історії, а й наша сучасність. Навіть благополучна та розвинена країна може потерпати від цілої низки політичних інтриг, де заручниками виявляються всі її жителі. Якщо ви хочете поміркувати над нашою буденністю та соціально-політичними механізмами у суспільстві, паралельно розслідуючи низку кримінальних справ, радимо скачати й прочитати це захоплююче оповідання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Прокурорка» Анатолія Власюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *