«Прокурорка» Анатолій Власюк

«Прокурорка» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Прокурорка» Анатоліяй Власюка

Анатолій Власюк – сучасний український письменник, який працює в жанрах детективу, трилеру та фантастичних бойовиків. Його книга “Прокурорка” – це захоплююча історія про розслідування серії загадкових вбивств, що вилилася у політичні інтриги та романтичні пригоди головного героя. Читати це оповідання буде цікаво всім шанувальникам драматичних сюжетів з яскраво вираженим соціальним підтекстом.

Початок цієї історії вражає своєю кривавістю – автор приголомшує читача кількома вбивствами, і серед жертв можна побачити навіть священика. Містом розходяться чутки, що злочинцями є таємничі “чорні чоловіки”. Що пов’язує всіх вбитих та як попередити подальші злочини?

Головна героїня книги – молода приваблива жінка, що працює у прокуратурі міста. Вона виявляється сусідкою письменника, який ще дивом не потрапив до в’язниці за своє вільнодумство. Знайомство з загадковою прокуроркою дає свої плоди – жінка рятує головного героя від нападок спецслужб та їхнього намагання відправити його до концтабору.

Чоловік розуміє: його сусідка якимось чином пов’язана зі спецслужбами та є досить впливовою фігурою серед них, а також щось знає про скоєні злочини. Головний герой вирішує провести власне розслідування, і навіть шалені почуття до цієї жінки, що раптово прокинулися в його серці, не можуть зашкодити цьому прагненню.

Анатолій Власюк пише жваво та енергійно, до останньої сторінки тримаючи читача в напруженні. У книзі “Прокурорка” знайшли своє відображення проблеми політичного та соціального характеру – переслідування та жорстокі покарання через вільнодумство, зомбування людей гучними лозунгами. Диктаторський режим, змальований у творі, описаний дуже яскраво та реалістично.

Між рядків читається головна думка оповідання: соціально-політична картина, зображена на сторінках книги “Прокурорка” – не лише відлуння історії, а й наша сучасність. Навіть благополучна та розвинена країна може потерпати від цілої низки політичних інтриг, де заручниками виявляються всі її жителі. Якщо ви хочете поміркувати над нашою буденністю та соціально-політичними механізмами у суспільстві, паралельно розслідуючи низку кримінальних справ, радимо скачати й прочитати це захоплююче оповідання.

Завантажити безкоштовно книгу «Прокурорка» Анатоліяй Власюка

Завантажити книгу «Прокурорка» у форматі:

Рекомендації

Кров кажана
Кров кажана Василь Шкляр
Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер
Біль моря
Біль моря Кейт Демід
Коли прокидається сила
Коли прокидається сила Роман Росіцький

Відгуки на книгу «Прокурорка» Анатоліяй Власюка