«Промови, що змінили світ» Саймон Себаг-Монтефиоре

«Промови, що змінили світ» Саймон Себаг-Монтефиоре

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1683 переглядів
1683 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефиоре (анотація)

Що таке слово – просто звук чи, може, могутня зброя? Тут все залежить від того, з чиїх вуст воно звучить. Словами можна донести до сотень, тисяч, навіть мільйонів людей певні ідеї, які можуть бути як руйнівними, так і зцілюючими. Якщо ви будете читати онлайн книгу «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефіоре українською мовою, то зможете дізнатись, про що говорили своїм народам різні лідери, диктатори, правителі, діячі культури та інші особистості, чиє слово точно мало вагу.

Якщо промову виголошує тиран, то вона стає знаряддям вбивства, бо його мета – знищувати і знецінювати людське життя. А з вуст діяча, який присвятив своє життя боротьбі за свободу та високі ідеали, злітають слова, які здатні розбивати кайдани, у які бувають заковані людські душі. У даному виданні автор зібрав промови визначних постатей, починаючи від Ісуса, завершуючи лідерами сучасного світу, щоб кожен міг знову їх почути (прочитати).

Це особистості, які змінювати хід історії, використовуючи слова. Вони надихали як простих громадян до дій, так і цілі уряди країн до певних кроків. Послання, які вони вкладали у свої промови, були актуальними тоді і залишаються такими донині.

І тепер кожен, хто забажає, має можливість скачати книгу «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефіоре українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і прочитати, про що ж говорили відомі люди.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефиоре та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефиоре: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефиоре і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Промови, що змінили світ» Саймона Себаг-Монтефиоре

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *